Návštěva fotbalového zápasu v HK

Žáci základní školy T. G. Masaryka Náchod se v sobotu 13. dubna zúčastnili nezapomenutelného fotbalového zážitku!

vloženo před 2 týdny 1 minuta ke čtení

V sobotu jsme se s padesáti žáky z různých tříd, ne výhradně sportovních, a jejich rodiči vydali na vzrušující fotbalový zápas první ligy v Hradci Králové, kde místní tým FC Hradec Králové přivítal soupeře z FC Slovácko. Cesta na nový, moderně vybavený stadion byla plná očekávání a vzrušení z nadcházejícího sportovního klání. Atmosféra na stadionu byla elektrizující, jak jsme společně povzbuzovali domácí tým, který nakonec svým výkonem potěšil a zaslouženě zvítězil.

Speciální poděkování patří panu Zelenému ze společnosti JAKO, který se zasloužil o zajištění vstupenek pro nás všechny. Díky jeho štědrosti jsme mohli zažít tento nezapomenutelný den plný sportovního ducha a nadšení. Příjemné chvíle strávené společně při sledování zápasu, fandění a sdílení radosti z vítězství posílily vazby mezi studenty, rodiči a učiteli a přinesly nám všechny bližší k sportu a společnému fandění.