Návštěva prvňáčků v knihovně

V pátek 9. 2. 2024 navštívili žáci 1.A Městkou knihovnu v Náchodě.

vloženo před 2 měsíci 1 minuta ke čtení

Paní knihovnice si pro žáky připravila zajímavý program. Děti si nejprve prohlédly celé dětské oddělení knihovny, poté vyslechly zajímavý příběh o přátelství a v závěru hledaly kamarádské dvojice ze známých večerníčků. Před odchodem do školy si žáci prohlédli knihy určené jejich věkové skupině. Cestou zpět do školy si všichni povídali o knihách, které si prohlíželi a které se jim líbili.

Už teď se těšíme na červnové sekání s paní knihovnicí při slavnostním „Pasování na čtenáře“.